7dene
fitness_icon

MEDİKAL FİTNESSPostüral (duruş) bozuklukları, metabolik sorunlar, eklem rahatsızlıkları, beslenme alışkanlıkları, psikososyal durum, uyku düzeni ve hastalıklar gibi sayılabilecek birçok durum kişilerin yaşam kalitesini etkileyebilmektedir. Hayat kalitesini düzenlemek, buna bağlı olarak obezite, hareketsizlik, strese bağlı hastalıkları önlemek, tedavi etmek ve Bunun yanında, sağlık problemi yaşamayanların da bilinçli olarak egzersize yönlendirilmesi amacını taşıyan Medikal Fitness Danışmanlığı bölümünde kişiye özel, sağlık için ve birebir egzersiz programları oluşturulabilmektedir.
 
boks_icon

KICKBOKS-BOKSKas kütlenizi artırmak, zayıflamak, sıkılaşmak, yağ yakımı ile sağlıklı bir vücuda kavuşmanız,ve etkili savunma tekniklerini öğrenmeniz ile de kendinize olan güveninizin artması için yapılan bir spordur.
boks
 
 
trx_sus
trx_icon

TRX SUSPENSIONTRX Suspension size vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz olanağı sağlar.Vücut pozisyonunuzu değiştirerek kolaylıkla direnç ve şiddet ayarı yapabileceğiniz antrenman sistemidir.
 
 
fonc_icon kopya

FONKSİYONEL ANTRENMANFonksiyonel antrenmanlar tüm vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bunları değişik amaçlarla ve malzemelerle peş peşe yapılan, değişik yoğunluklarla ve değişik sürelerdeki antrenmanalardır. Zorluk seviyesi kademeli olarak artırılan bu antrenman programları sayesinde kişi daha hızlı, daha esnek, daha dengeli ve dayanıklı hale gelir. Kaslar arasında uyum artar ve hareketler daha koordinasyonlu şekilde yapılır ve tabi ki sakatlık riski azalır.
foncs